Tagjaink

Rólunk

Mi vagyunk a Rozsdás Csukok. 10 éve gazdagítjuk a Nomád ház életét csapatként. Nóri, Márti és Gogo nagyon sokat dolgozott velünk hogy végül ilyen szuper munka kerüljön ki a kezük közül, és mostanra önállóan is meg tudjuk állni a helyünket a Regnumban.
Csapatunk talán nyers humorával, és a közösség felé nyújtott közvetlenségével tud leginkább kibontakozni. Nagy erősségünk, hogy képesek vagyunk megtartó erőként szolgálni a csapattagok olyan élethelyzeteiben, amiken ebben a korban egyedül nagy kihívás lenne végigmenni.
Voltak már extrém alkalmaink, amikor korcsolyáztunk, zoomoltunk vagy gyógyfürdőbe mentünk, de egy Csuk sem maradt el, amihez igyekszünk tartani magunkat. Páran Műhelyt is végeztünk, többen tervezünk vezetni is, hogy tovább éltessük a regnumot mindazzal, amit kaptunk.

Néhány érdekesség

0
perc késés
0
alkalom
0
Éve indult a csapat